در این سایت، شما می‌توانید همزمان با برگزاری لیگ‌های داخلی و خارجی، یک تیم برای خودتان با بازیکنان واقعی، نه خیالی، تشکیل بدهید و با هدایت یک مربی از میان مربیان واقعی حاضر در لیگ، به صورت مجازی در کاپ جایزه هفته بعدی لیگ شرکت کنید و جایزه ببرید. فوتیلیو که توسط شرکت سروش دیتا اداره می‌شود به گونه‌ای طراحی شده که با افزایش استقبال فوتبال‌دوستان بیش از پیش مورد توجه شرکتهای تجاری قرار گیرد و به عرصه مناسبی برای تبلیغات آنها تبدیل شود و آن‌ها را به سمت ارائه جوایز متعدد و ارزنده به کاربران هدایت کند. در همین راستا تاکنون حدود ٢٠٠ نفر در کاپ‌ها و فصول مختلف فوتیلیو برنده جایزه شده‌ و جوایز خود را دریافت کرده‌اند.

برای اطلاع بیشتر و چگونگی تشکیل تیم و ورود به عرصه رقابت، اینجا را کلیک کنید.

جهت اطلاعات بیشتر از سرویس های ارائه شده به http://soroushcell.ir مراجعه نمایید.

شرکت سروش دیتا به مناسبت نمایشگاه رسانه های دیجیتال تا آخر اسفند ماه با ٥٠٪ تخفیف در دوره های مختلف از متقاضیان ثبت نام به عمل می آورد. این دوره ها به صورت الکترونیکی بوده و کاربران بعد از قبولی در آزمون نهایی مدرک شرکت سروش دیتا را دریافت می نمایند.

فهرست دوره ها

 دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس با همکاری شرکت سروش دیتا در نظر دارد دوره های مبانی مقدماتی ماساژ و روانشناسی ورزشی (روابط بین فردی) به صورت کوتاه مدت و با مدرک معتبر برای عموم علاقمندان سراسر کشور برگزار نماید. برای رفاه متقاضیان بخش های تئوری این دوره ها به صورت الکترونیکی (اینترنتی) و بخش نهایی و عملی به صورت کارگاه یک روزه حضوری برگزار می گردد. دوره های مذکور برای دانشجویان مرکز علمی کاربردی پرسپولیس, نماینده رسانه ها , نمایندگان باشگاه های ورزشی و خانواده های معظم شهداء, اسرا و جانبازان دارای تخفیف ویژه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ٤٤٦٠٤١٢٧ و ٤٤٦١٧٨٥٥ تماس گرفته یا به وب سایت http://www.vperspolis.ir مراجعه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

شرکت سروش با عقد قرارداد با ایرانسل، محصولات موسیقی خود را به عنوان پیشواز و سایر محصولات را به عنوان پیشخوان ارائه می دهد.بدین ترتیب هر هفته تعداد زیادی موسیقی از محصولات شرکت سروش به عنوان پیشواز در سرور ایرانسل قرار داده خواهد شد. لازم به ذکر است سروش اجرای قرارداد را به سروش دیتا به عنوان زیرمجموعه خود واگذار کرده است.