با توجه به استقبال خوب متقاضیان و درخواست های فراوان کارمندان, دانشجویان عموم متقاضیان دوره های الکترونیکی زبان انگلیسی کانون زبان – سروش دیتا, شرکت سروش دیتا تسهیلات ویژه ای را برای متقاضیان به دوره های زبان انگلیسی در نظر گرفته است.

١. براي خانواده و نزدیکان درجه اول کارکنان سازمان صدا و سیمای جمهوری ایران با ٢٠% تخفیف شهریه ٥٠٠,٠٠٠ ریال

٢. براي کارکنان شرکت ایساکو (دارای کد پرسنلی شرکت ایساکو) با ١٨% تخفیف، شهریه ٥٢٠,٠٠٠ ریال

کانون زبان ایران به عنوان یکی از معتبرترین موسسات آموزشی زبان انگلیسی در کشور با قدمتی بیش از ٤٠ سال و شرکت سروش دیتا به عنوان یکی از پیشروان صنعت یادگیری الکترونیکی از سال ١٣٨٨ اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی به شیوه یادگیری الکترونیکی (eLearning) نموده‌اند.

آموزش زبان انگليسي به شيوه الکترونيکي برای سطوح بزرگسال (١٤ سال به بالا) در تمامي شهرها و روستاها امکان پذير شد.

دوره‌های یادگیری الکترونیکی برای ١٢ سطح آموزشی (از Basic 1 تا Intermediate 3) برنامه‌ريزی و طراحی شده است.

زبان‌آموزان شرکت کننده در دوره‌های یادگیری الکترونیکی امکان می‌يابند تا آموزش‌هايی مطابق با استانداردهای دوره‌های حضوری کانون زبان ايران دريافت کنند. محتوای آموزشی اين دوره‌ها بر مبنای کتاب‌های آموزشی کانون زبان ايران بوده و مهارت‌های چهارگانه زبانی شامل خواندن، نوشتن، شنيدن و صحبت کردن و در کنار آن واژگان و دستور زبان انگليسی به شيوه‌ای کارآمد، جذاب و علمی آموزش داده می‌شود به طوري که زبان‌آموزان پس از طی اين دوره‌ها به همان مهارتي دست می‌يابند که زبان‌آموزان شرکت‌کننده در دوره‌های حضوری به دست می‌آورند.

زبان‌آموزان شرکت‌کننده در دوره‌های الکترونيکی از اين امکان برخوردارند که در مکان و زمان دلخواه آموزش را دريافت کنند و آموزش هر بخش به زمان محدود شرکت در کلاس خلاصه نمی شود، بلکه امکان تکرار هر بخش از کلاس وجود خواهد داشت.

تمرين‌ها و فعاليت‌های درسی متنوعی نيز برای شرکت‌کنندگان در دوره‌های یادگیری الکترونیکی طراحی و برنامه‌ريزی شده است. زبان‌آموزان پس از فراگيری محتوای آموزشی به حل تمرين‌های متنوع می‌پردازند و پاسخ آن‌ها را به صورت فايل‌های صوتی و متنی برای مدرسان پشتيبان خود ارسال می‌نمايند و از نتيجه حل تمرين خود آگاه می‌گردند. به اين ترتيب زبان‌آموزان به اشکالات زبانی خود پی برده و با راهنمايی مدرسان پشتيبان در رفع آن اقدام می‌نمايند.

مدرسان پشتيبان در سه محور بررسی تکاليف زبان‌آموزان، ارائه و نظارت بر بحث‌های درسی و پاسخ به سؤالات آموزشی زبان‌آموزان با بخش آموزش‌های نوين کانون زبان همکاری می‌نمايند.

هر ترم آموزش الکترونيکی حدود ٢/٥ ماه به طول می‌انجامد. زبان‌آموز می‌بايست با توجه به تقويم ترمی که در ابتدای دوره دريافت می‌کند، دروس را مطالعه نموده، تکاليف مربوط به آن را انجام دهد و پاسخ آن را در طول زمان مشخص شده از طريق سامانه برای مدرس پشتيبان خود ارسال نمايد. امتحان ميان ترم و پايان ترم نيز در تاريخ‌هاي از پيش اعلام شده برگزار می‌شود و زبان‌آموزان می‌بايست در همان تاريخ به صورت online در امتحان شرکت نمايند.

نمره نهايی دوره با احتساب نمرات کلاسی (شرکت در بحث‌های درسی و ارسال تکاليف)، امتحان ميان ترم و امتحان پايان ترم مشخص می‌گردد. در صورتی که زبان‌آموز نمره قبولی دوره را کسب نمايد می‌تواند در سطح بالاتر ثبت‌نام نمايد.لازم به ذکر است در صورتی که زبان‌آموز در آزمون پایان ترم نمره کمتر از 60 کسب نماید بدون در نظر گرفتن مابقی نمرات، مردود اعلام می‌شود.